Reference » Obytné komplexy

BYTOVÝ DŮM AMADEUS - PODĚBRADY

Novostavba bytového domu umístěného v těsném sousedství lázeňské kolonády. Objekt s 5-ti NP a se suterénem. Kombinace tradičních zděných a železobetonových monolitických konstrukcí. Komerční prostory v přízemí a bytové jednotky od 1+KK až po 3+KK, většinou s balkony nebo terasami. Garážová stání v suterénu objektu.

 • Investor: PMS spol. s r.o.

POLYFUNKČNÍ OBJEKT ARCHA PODĚBRADY

Novostavba polyfunkční budovy včetně projektu v Poděbradech na kolonádě centrálního lázeňského parku. Jde o budovu se šesti nadzemními a jedním podzemním podlažími. Budova je navržena jako skelet se stropními železobetonovými deskami a suterénovou vanou. Budova obsahuje 48 bytových jednotek v kategoriích od 1+KK až po mezonetové byty s terasou 3+KK, 4+KK a 5+1 se samostatným příslušenstvím, vytápěním a měřením spotřeby energií. V budově se dále nachází 11 administrativních a komerčních prostor včetně příslušenství. V přízemí a prvním patře budovy se nachází kavárna řešená jako samostatný provozní celek. V suterénu a ve dvoře jsou umístěna garážová stání.

 • Investor: PMS spol. s r.o.

OBYTNÝ KOMPLEX V KOLONII, NYMBURK

Novostavba 6-ti podlažní obytné budovy s 72 byty a komerčními prostory. 1.PP je využito jako parking a technické podlaží. Realizace byla včetně terénních úprav a infrastruktury. Objekt je konstruován jako železobetonový skelet s vyzdívkou z keramických termobloků.

 • Investor: Město Nymburk

10 BYTOVÝCH JEDNOTEK NA VALECH, PODĚBRADY

Novostavba bytového domu provedená pomocí železobetonového vyzdívaného skeletu s klasickou střechou a využitým podkrovím. V přízemí jsou umístěna garážová stání pro jednotlivé bytové jednotky.

 • Investor: PMS spol. s r.o.

DPS PODĚBRADY

Novostavba domu s pečovatelskou službou, která byla provedena jako vestavba do proluky ve stávající zástavbě. Stavba byla provedena klasickou technologií, vyzdívané nosné zdivo a železobtonové prefabrikované stropy. Stavba byla dodána včetně vybavení interiérů.

 • Investor: Město Poděbrady

RODINNÉ DOMY - ŠTÍTARY (KOLÍN)

Výstavba 4 rodinných dvojdomů včetně vybudování inženýrských sítí a komunikace v daném území.

 • Investor: PMS, spol. s r.o.

VILADOMY - LYSÁ NAD LABEM - U Cihelny

Výstavba 3 viladomů (celkem 34 bytových jednotek) včetně inženýrských sítí a komunikací.

 • Investor: PMS, spol. s r.o.

VILADOMY - ŠESTAJOVICE (PRAHA VÝCHOD)

Výstavba komplexu 10 viladomů (celkem 118 bytových jednotek) včetně inženýrských sítí a komunikací.

 • Investor: PMS, spol. s r.o.

Výstavba 10 a 14 RD – Šestajovice (Praha - východ)

Výstavba souboru 10-ti a 14-ti rodinných domů v obci Šestajovice, Praha – východ.

 • Investor: PMS, spol. s r.o.

Viladomy Lysá nad Labem I. a II. etapa

Výstavba 8 viladomů s 98 bytovými jednotkami včetně inženýrských sítí a komunikací.

 • Investor: PMS, spol. s r.o.

Nové byty Nymburk

Výstavba moderních bytů v atraktivní lokalitě v širším centru Nymburka. Ve třetí fázi výstavby vyroste 22 bytů v šesti nadzemních podlažích. Nechybí komfortní výtah nebo komora ve většině bytů, součástí objektu je i uzavřená halová garáž a venkovní parkovací stání pod uzamčením. Projekt nabízí širokou škálu nových bytů 1+kk až 4+kk až do velikosti 119,8 m2 s různými orientacemi. Za pozornost stojí dva nadstandardní byty v posledním podlaží s prostornými střešními terasami s jedinečným výhledem na město. Podívejte se na kompletní nabídku bytů. Tabulkou bytů však naše nabídka nekončí, při rezervaci v průběhu výstavby nabízíme možnost vybraných dispozičních úprav a výběru vybavení jednotky dle vlasního přání, popřípadě spojení dvou bytů kvůli dosažení požadované velikosti.

 • Investor: PMS, spol. s r.o.

Viladomy Lysá nad Labem 4.etapa

výstavba moderních bytů ve třech viladomech v Lysé nad Labem nízké provozní náklady jedinečné dopravní spojení - Praha a okolí vysoká kvalita výstavby, tradiční zděná technologie energetická třída B VILADŮM 1: k předání 08/17 VILADŮM 2: k předání 11/17 VILADŮM 3: k předání 06/18

 • Investor: PMS, spol. s r.o.

Byty Poděbrady

Moderní bydlení s nízkými provozními náklady Výstavba nových bytů v atraktivní lokalitě v blízkosti lázeňské kolonády v Poděbradech. V létě 2017 předáme 61 bytů v pěti nadzemních podlažích s výtahem. K bytům možnost dokoupit sklepní kóje. Projekt nabízí širokou škálu nových bytů 1+kk až 3+kk s různými orientacemi. Tabulkou bytů však naše nabídka nekončí, při rezervaci v průběhu výstavby nabízíme možnost vybraných dispozičních úprav a výběru vybavení jednotky dle vlastního přání, popřípadě spojení dvou bytů kvůli dosažení požadované velikosti.

 • Investor: PMS, spol. s r.o.
Infolinka 325 612 041
PMS Poděbrady na Facebooku

Copyright © 2017 PMS Poděbrady - stavební společnost